środa, 13 kwietnia 2016

MARZENIA. DLACZEGO WARTO?

'Marzenia pozostają marzeniami dotąd, dopóki nie 
zaczniesz ich spełniać'

Według Wikipedii, marzenia to fantazje, myśli i wyobrażenia występujące w czasie pełnej świadomości. Mogą dotyczyć przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości. Według mnie, marzenia to nieodłączna część  życia każdego człowieka. Nie ma na świecie osoby, która nie posiada marzeń, po prostu jedni posiadają ich więcej, drudzy mniej. Marzenia jednych wydawać mogą się nieosiągalne, innych zaś bardzo przyziemne i łatwe do spełnienia. 

Człowiek posiada ciało, a jest duszą - wielu ludzi uważa, że jest wręcz na odwrót, jednak to nasze myśli, uczucia i emocje stanowią ogromną część naszego życia, a ciało jest tylko narzędziem do odzwierciedlenia wszystkiego, co skrywane jest w środku. W stronę osób, którym udało się spełnić swoje marzenia, często kierowana jest bardzo negatywna energia, która ma na celu wyssanie wszystkiego co pozytywne  i odebranie uśmiechu goszczącego na twarzy. Dlaczego tak się dzieje? A dlatego, że większość z nas nie potrafi zebrać się na odwagę i zmienić swojego nastawienia. Wszystko zależy od naszego myślenia. Jeżeli będziemy podchodzić do wszystkiego z myślą 'nie uda się', nigdy nie osiągniemy wymarzonych celów. Zmiana nastawienia potrafi obrócić całe życie o 360 stopni. Z pewnością będzie to najbardziej pozytywny obrót życiowy, mimo początkowych zawahań i braku pewności w dobrą zmianę. 

Nie bójmy się ryzykować. Szkoda życia na zastanawianie się CO BY BYŁO GDYBY? Może najwyższa pora w końcu się przekonać i zebrać się na odwagę? Nie bójmy się. Nie bójmy się żyć.


WALCZMY O SWOJE MARZENIA I PAMIĘTAJMY, ŻE WSZYSTKO ZALEŻY TYLKO I WYŁĄCZNIE OD NAS SAMYCH.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz